-9%










Робот-пилосос з вологим прибиранням Karcher RCV 5 (1.269-640.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Час заряду акумулятора | 4 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.33 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха , Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Захист від падіння зі сходів | Так |
| Режими руху | уздовж стін, по спіралі, назад-вперед, загзагом, автоматично |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 120 ч |
- Ціна: 16 399 ₴










