




Пароочисник Karcher SC 2 EasyFix (1.512-063.0)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


ПАРОЧИЩУВАЧ SC 2 EasyFix
Пароочисник SC 2 пропонує широкий спектр застосування. Гаряча пара високого тиску ефективно розпушує бруд і знищує більшість мікроорганізмів.
EasyFix — це нова система кріплення мікрофібрової насадки на підлогову насадку на основі липучки. Вона дозволяє легко знімати та встановлювати насадку, не нахиляючись. Зміна насадки проста, що позбавляє рук необхідності контактувати з брудом. Пароочисник ідеально працює на всіх водонепроникних поверхнях. Він очищає підлоги, настінну плитку, душові кабіни та ванні кімнати, дзеркала, вікна, духовки, стільниці, витяжки, радіатори та дрібні предмети, такі як сантехніка та затирка. Не містить шкідливих хімікатів та має мінімальне споживання води, що робить його економічним та екологічним.

Аксесуари для відпарювача можна зберігати на пристрої.
Зручне зберігання аксесуарів та насадки для підлоги на пристрої під час перерв у роботі.

Набір для чищення підлоги EasyFix з новою системою кріплення на липучках.
Оптимальні результати очищення на всіх типах твердих підлог завдяки ефективній технології ламелей. Мікрофіброві губки можна змінювати без контакту з брудом. Губка легко кріпиться до насадки за допомогою липучки. Безперервний контакт з поверхнею, що очищається, та легке керування завдяки рухомому шарніру.

Замок парового пістолета
Запобіжний замок запобігає випадковому вмиканню парового пістолета, наприклад, дітьми.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Пароочисник |
| Тип прибирання | Парою, Волога |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Макс. тиск пари (бар) | 3,2 |
| Потужність нагрівача (Вт) | 1500 |
| Продуктивність по площі (до заправки) (м2) | 75 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.9 кг |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час нагріву (мін) | 6,5 |
| Довжина кабелю (м) | 4 |
| Нагрівач / Знімний бачок (л) | 1 |
- Ціна: 6 200 ₴


