




Сушильна машина LG RC80V5AV5N
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сушилка с технологией двойного теплового насоса
Высочайший уровень эффективности и результативности сушки белья. Сушите и одновременно ухаживайте за своей одеждой.

ДВОЙНОЙ инверторный тепловой насос™
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A++ |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 8 кг |
| Технологія теплового насоса | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка сушка | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Кількість програм сушіння | 14 |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Відстрочка старту | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Програма сушіння для синтетики | Так |
| Програма для сушіння бавовни | Так |
| Скляні дверцята барабана | Так |
| Сушка делікатних речей | Так |
| Рівень шуму | 64 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 61.5 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 38 200 ₴




