



Посудомийна машина Beko DIS35025
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посудомийна машина Beko з функцією LedSpot™
DIS35025

Індикатор випромінює м’яке червоне світло на підлогу під час роботи посудомийної машини. Цей сигнал дозволяє легко побачити, чи триває цикл.
Це усуває необхідність відкривати дверцята, щоб перевірити завершення програми. Ця практична функція підвищує щоденну зручність.
Це усуває необхідність відкривати дверцята, щоб перевірити завершення програми. Ця практична функція підвищує щоденну зручність.

Швидкий та блискучий
Швидке та зручне щоденне миття посуду
Програма Quick&Shine дозволяє ретельно помити та висушити посуд за 58 хвилин. Це ідеальне рішення для тих, кому потрібен швидкодоступний чистий посуд без шкоди для якості миття. Ця програма робить щоденне миття посуду простішим та ефективнішим, навіть за інтенсивного використання.
Половинне завантаження
Гнучке миття посуду
Половинне завантаження – це функція, яка дозволяє запускати посудомийну машину навіть з частковим завантаженням. Ви можете мити посуд лише у верхньому або нижньому кошику, заощаджуючи час та енергію.

Система WaterStop
Ефективний захист від затоплення
Система WaterStop, встановлена на шлангу посудомийної машини, перекриває подачу води з крана. Це забезпечує додатковий захист від затоплення.

Відкрийте для себе основні характеристики посудомийної машини Beko DIS35025


Дізнайтеся про програми та функції посудомийної машини
DIS35025
DIS35025
Додаткові функції посудомийної машини Beko DIS35025

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм мийки | 5 |
| Максимальне завантаження | 10 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 48 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Стандартна програма | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 818 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 448 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Половинне завантаження | Так |
| Споживання води | 11.9 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 15 700 ₴


