




Пилосос безмішковий Philips FC9333/09
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний пилосос Philips FC9333/09 PowerPro
Для безкомпромісної продуктивності відкрийте для себе пилосос Philips PowerPro Compact FC9333/09 з технологією PowerCyclone та насадкою TriActive . Відкрийте для себе новий рівень гігієни завдяки спеціально розробленому пилозбірнику та антиалергенному фільтру, який захоплює понад 99,90% пилу та алергенів. Більше того, незважаючи на компактний дизайн та потужність двигуна всього 900 Вт, він може похвалитися класом енергоспоживання А, зберігаючи при цьому максимальну продуктивність.
Сила циклону
Технологія PowerCyclone 5 від Philips максимізує потік повітря та ефективність очищення, відокремлюючи пил від повітря. Це забезпечує ефективне та результативне очищення у три високоефективні кроки. Спочатку повітря швидко надходить у камеру PowerCyclone через спеціально розроблений впускний отвір. Потім його рух швидко прискорюється в циклонній камері, відокремлюючи пил. Нарешті, оптимізовані лопаті вентилятора витягують пил у контейнер для пилу.
Насадка TriActive
Пилосос Philips FC9333/09 оснащений насадкою TriActive , яка дозволяє очищати підлогу трьома різними способами за один раз. Для ретельного очищення килимів підошва спеціальної форми розкриває щетинки та ефективно видаляє бруд. Великий передній отвір допомагає впоратися з більшим сміттям. Щітки, розташовані з обох боків, збирають пил із важкодоступних місць, таких як краї стін та меблів, і направляють його через повітряні канали до вхідного отвору насадки. Пилосос PowerPro Compact отримав рейтинг А за ефективність очищення твердих підлог. Це означає, що він збирає пил навіть за межами контуру насадки – ефективність до 120%!
Повітряний фільтр Clean Air у пилососі Philips FC9333/09 PowerPro Compact
Завдяки антиалергенному фільтру Clean Air у пилососі PowerPro Compact FC9333/09 понад 99,9% найдрібніших частинок залишаються там, де їм місце – усередині контейнера. В результаті повітря після очищення не містить алергенів та інших небажаних частинок, що робить його приємнішим для мешканців. Пилосос Philips також отримав рейтинг А за цей показник.
Легко спорожняти пилозбірник
Спеціально розроблений пилозбірник дозволяє випорожнювати сміття, не утворюючи хмар пилу. Його унікальна форма та гладка поверхня забезпечують легке спорожнення контейнера без необхідності торкатися вмісту, навіть однією рукою.
Практичні рішення
Пилосос PowerPro Compact FC9333/09 оснащений низкою практичних та функціональних функцій . М’яка щітка для пилу, ергономічно інтегрована в ручку, завжди під рукою, коли вона вам потрібна. Встановлення телескопічної трубки або заміна насадок дуже проста завдяки з’єднанням ActiveLock. Вам також не потрібно турбуватися про те, що ви подряпаєте ламінат або паркетну підлогу – великі гумові колеса забезпечують комфортне маневрування без ризику пошкодження важкодоступних поверхонь. Довгий кабель та ергономічна ручка дозволяють вам дістатися далі, легко очищаючи важкодоступні місця.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 323 Вт |
| Об'єм пилозбірника | 1.5 л |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 247 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 281 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка для паркету |
| Робоча ширина | 281 мм |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Радіус дії | 9 |
- Ціна: 5 680 ₴



