



Ноутбук ASUS X515EA (X515EA-BQ3082W)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Встречайте ноутбук ASUS X515EA-BQ3082W

Эффективная многозадачность
Вы ищете ноутбук, который подойдет как для офисной работы, так и для развлечений? Обратите внимание на ASUS X515EA-BQ3082W. Процессор Intel® Core™ i5 11-го поколения с 8 ГБ оперативной памяти DDR4 (2400 МГц) гарантирует эффективную и безотказную работу, даже если вы одновременно запускаете несколько приложений или используете графические программы. А твердотельный накопитель емкостью 512 ГБ обеспечивает большую емкость, поэтому вы можете собрать большую коллекцию файлов различных типов. Места хватит на многое.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Встановлена ОС | Windows 11 Home |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Сірий |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Наявність колонок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Довжина | 235 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Графіка | |
| Графічний чіпсет | Iris Xe Graphics |
| Тип графічного контролера | Інтегрований |
| Екран | |
| Діагональ екрану | 15.6 дюйм |
| Сенсорний екран | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер відбитку пальця |
| Підключення і зв'язок | |
| Інтерфейси | HDMI |
| Кількість інтерфейсів USB 2.0 | 2 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.1 Type-C | 1 |
| Кількість інтерфейсів USB 3.2 | 1 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Оперативна пам'ять | |
| Кількість слотів пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel® Core™ i5 11 покоління 1135G7 |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD | 512 GB |
| Об'єм накопичувача | 512 GB |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1080 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 29 490 ₴

