




Машинка для стрижки Philips Hairclipper series 7000 HC7650/15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Philips HC7650/15, Машинка для стрижки волос серии 7000. Ширина фрезы: 4,1 см. Диапазон настройки длины: 0,5 мм. Точность (зазор): 1 мм.
- Бренд: Philips
- Модель: HC7650/15
- Доминирующий цвет: черный
- Электропитание: сеть-аккумулятор
- Тип аккумулятора: литий-ионный
- Время зарядки (мин): 60
- Время работы беспроводной сети (мин): 90
- Количество настроек длины стрижки:<
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість установок довжини | 28 |
| Максимальна довжина підстригання | 28 мм |
| Мінімальна довжина стрижки | 0.5 мм |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Акумулятор |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Колір | Чорний |
| Кількість насадок | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вага | 0.65 кг |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Час заряду акумулятора | 1 годин |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Насадка для підстригання бороди і вусів | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Ширина леза | 41 мм |
| Щіточка для чищення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 120 ч |
- Ціна: 3 780 ₴




