




Робот-пилосос з вологим прибиранням Viomi Robot Vacuum V5 Pro
Ласкаво просимо на наші аукціони
Предметом продажу є повністю новий, у заводській упаковці: робот-пилосос Viomi V5 Pro чорного кольору.
Робот-прибиральник Viomi V5 Pro чорного кольору
Робот-прибиральник Viomi V5 Pro
Попрощайтеся з пилом та іншим сміттям! Він також має функцію миття підлоги для ще більшої зручності використання. Основна щітка забезпечує високу ефективність очищення, а вдосконалена система запобігання зіткненням ефективно виявляє та уникає перешкод. Крім того, акумулятор ємністю 5200 мАг дозволяє очистити приблизно 420 м² поверхні, а продумана конструкція щітки дозволяє збирати більше бруду.
Безжальний до бруду
Ніщо не приховується від Viomi V5 Pro. Пристрій може похвалитися силою всмоктування 4000 Па, справляючись із брудом на різних поверхнях — від килимів до ламінату та плитки. Він також збільшує силу всмоктування під час чищення килимів. Він пропонує можливості пилососити, підмітати та мити підлогу для комплексного очищення підлоги у вашому домі.
Надзвичайно ефективний
Для ще кращих результатів прибирання Viomi оснастила робота щіткою довжиною 181 мм. Ця щітка видаляє до 80% бруду, з яким стикається. Крім того, щітка може зібрати приблизно 82,2% бруду вздовж стін та країв.
Ніщо не стане на його шляху
Робот оснащений лазерами для уникнення перешкод. Пристрій виявляє перешкоди в радіусі 8 метрів та висотою понад 3,5 мм, і може розпізнавати понад 150 різних перешкод. V5 Pro сканує поверхню під кутом 180 градусів та очищає простори приблизно на відстані 1,5 см від стін.
Зручніше з додатком
Увімкніть робота одним кліком у застосунку, не встаючи з дивана. Для більшої зручності ви можете керувати V5 Pro через додаток Mi Home. Пристрій також працює з Amazon Alexa та Google Assistant. Достатньо простої голосової команди, щоб розпочати або зупинити прибирання.
Ефективна фільтрація, тривалий час роботи
Пристрій оснащений HEPA-фільтром, який блокує до 95% забруднюючих речовин, запобігаючи вторинному забрудненню. Крім того, акумулятор ємністю 5200 мАг дозволяє прибрати до 420 м² площі на одному заряді. Крім того, якщо рівень заряду акумулятора під час прибирання стане занадто низьким, пристрій знайде зарядну станцію та автоматично почне заряджатися.
Дизайн
- Тип пилозбірника: Безмішковий
- Колір виробу: Чорний
- Форма: Кругла
- Дистанційне керування через смартфон: Так
- Матеріал корпусу: Пластик
- Вологе прибирання: Так
- Працює з Google Assistant: Так
- Працює з Amazon Alexa: Так
Ефективність
- Автоматичне повернення до базової станції: Так
- Функції базової станції: Заряджання
- Вбудовані датчики: Висота, Перешкоди
- Місткість пилозбірника (загальна): 0,2 л
- Об'єм резервуара для води: 0,32 л
- Рівень шуму: 70 дБ
- Час заряджання: 5,5 годин
- Особливості: Підсилення килима
- Тип навігації: LDS Lidar + 3-лінійний лазер
Потужність
- Ємність акумулятора: 5200 мАг
- Час роботи: до 220 хв
- Напруга: 14,4 В
- Номінальна потужність: 55 Вт
- Потужність всмоктування: 4000 Па
Вага та габарити
- Діаметр: 35 см
- Висота виробу: 97,5 мм
- Вага виробу: 3,2 кг
Комплектація
- Комплектація: Посібник користувача x 1, Робот x 1, Зарядна станція x 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viomi |
| Час заряду акумулятора | 5.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Додаткова комплектація | Турбощітка для підлоги |
| Режими руху | назад-вперед |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 98 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 220 ч |
- Ціна: 8 400 ₴


