




Мультипіч Philips HD9257/80
Аерофритюрниця Philips Ovi XL HD9257/80
Практичне віконце для перегляду їжі. Смачні страви, легко, прямо перед вашими очима!
Насолоджуйтесь здоровою їжею — хрусткою зовні та соковитою всередині — з аерофритюрницею Philips Ovi з технологією Rapid Air. Завантажте застосунок HomeID та відкривайте для себе сотні рецептів смачних страв щодня. Аерофритюрниця Philips робить приготування здорових та смачних страв простішим, ніж будь-коли!
НАЙВАЖЛИВІШІ ПАРАМЕТРИ
- Колір: Чорний
- < strong>Технологія RapidAir
- Таймер
- Потужність (Вт): 1700
- Об'єм чаші (л): 5,6
- Тип фритюрниці: Без олії
- Максимальна температура (градуси Цельсія): 200
- Термостат:
- Додаткові функції: функція смаження, функція випікання, гриль
- Регулювання температури
- Тип керування: Електронне - Сенсорне
Прозоре вікно
Завдяки прозорому віконцю ви можете одразу перевірити процес приготування вашої смачної страви.
13 функцій приготування в 1
Аерофритюрниця Philips пропонує широкий спектр можливостей: смаження, випікання, приготування на грилі, запікання, сушіння, підрум'янювання, розморожування, розігрівання та багато іншого.
Технологія RapidAir
Технологія RapidAir з унікальним дизайном «морська зірка» закручує гаряче повітря, дозволяючи готувати смачну їжу, хрустку зовні та ніжну всередині, з невеликою кількістю або без додавання олії.
Рецепти, адаптовані до ваших уподобань
Ви щодня отримуватимете рекомендації щодо рецептів, які відповідають уподобанням вашої родини. Чим більше ви користуєтеся додатком HomeID, тим краще він підбиратиме смачні рецепти відповідно до ваших потреб.
Смачні рецепти з аерофритюрниці для здорового способу життя
Відкрийте для себе сотні смачних, простих і корисних страв, які ви можете приготувати за допомогою аерофритюрниці. Рецепти в додатку HomeID були розроблені експертами з харчування, що дозволяє легко робити правильний вибір щодня.
До 90% менше жиру під час смаження
Аерофритюрниця Philips серії 3000 використовує гаряче повітря, щоб зробити ваші улюблені страви ідеально хрусткими та з до 90% меншим вмістом жиру.
Одна легко миється ємність з гладким покриттям.
Усі знімні частини можна мити в посудомийній машині. Кошик QuickClean аерофритюрниці має антипригарне покриття для легкого очищення. Смаження на повітрі також означає, що у вашому домі не буде запаху кулінарного жиру.
Розмір XL. Для всієї родини.
Аерофритюрниця Philips XL розроблена з урахуванням потреб вашої родини. Її об'єм 5,6 літра дозволяє готувати різноманітні страви. Ви можете приготувати до чотирьох порцій одночасно.
Сенсорний екран із 7 налаштуваннями
Натисніть кнопку та почніть готувати свою страву. Попередньо налаштовані страви включають заморожені закуски, свіжу картоплю фрі, м’ясо, рибу, курячі гомілки, торт і навіть грильовані овочі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Антипригарне покриття чаші | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Знімна чаша | Так |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 390 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Алюміній |
| Тип фільтра | металевий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 6 900 ₴



