


Автостайлер BaByliss Curl Secret Elegance 2660NPE
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


СЕКРЕТНА
ЕЛЕГАНТНІСТЬ КУЧЕРІВ
ЕЛЕГАНТНІСТЬ КУЧЕРІВ
BaByliss Curl Secret Elegance 2660NPE
Автоматична плойка для завивки волосся BABYLISS Curl Secret Elegance 2660NPE дозволяє легко створювати неймовірні локони, які вразять вас щоденним укладанням та ідеально доповнять привабливий вечірній образ. Два режими температури та іонізація забезпечують ефективний захист волосся від пошкоджень під час укладання. Функції швидкого нагрівання та автоматичного вимкнення забезпечують зручність та безпеку.


Ідеальний стиль
Ця плойка дозволяє швидко, легко та зручно створювати приголомшливі локони та неймовірні зачіски. Вона забезпечує гарне завивання навіть на волоссі, яке важко укладати. Автоматична плойка BABYLISS Curl Secret Elegance 2660NPE з іонною технологією забезпечує ретельне розгладження волосся, що позитивно впливає на кінцевий результат укладання.
Простота використання
Автоматична плойка BABYLISS Curl Secret Elegance 2660NPE має зручну ручку , яка забезпечує точні рухи та комфорт під час укладання волосся. Компактний дизайн забезпечує зручне зберігання та транспортування. Функція миттєвого нагрівання дозволяє швидко використовувати, навіть коли у вас немає часу на тривалу підготовку.


Характеристики продукту
> Температура до 230°C
> 2 налаштування температури
> Швидкий нагрів за 30 секунд
> Керамічний ролик
> 3 налаштування часу завивки
> Автоматична система
> Іонізація
> Професійна система опалення
> Індикатор готовності пристрою
> Автоматичне вимкнення
> Індикатор готовності пристрою
> Автоматичне вимкнення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип | Плойки |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Функція іонізації | Так |
| Ширина пластин | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 510 ₴

