



Робот-пилосос з вологим прибиранням Xiaomi Robot Vacuum X10 White BHR6068EU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
s="lnd_object lnd_matrix lnd_bottom lnd_bg-middle-center lnd_h-auto">
Робот-пилосос Xiaomi X10
Ефективне пиловийодалення, доступний флагман

Автоматична камера для відходів
1 пилозбірник розрахований на 60 циклів прибирання
Двоканальна система збору пилу в основі з потужним всмоктуванням 17 000 Па миттєво спорожняє пилозбірник. Вбудований пилозбірник може збирати та спорожняти його понад 60 разів і автоматично закривається при піднятті, тому ви не забруднюєте себе чи навколишнє середовище пилом.

Насолоджуйтесь чистотою та комфортом
Тобі не потрібно торкатися пилу

Точне картографування навіть у темряві
Зменшує швидкість, щоб уникнути зіткнення з перешкодами*
Технологія лазерної навігації LDS наступного покоління точно сканує навколишнє середовище вашого будинку, відображаючи фактичне розташування між інтервалами. Вона не боїться темряви , все ще точно орієнтується в темряві та сповільнюється при зустрічі з перешкодами.

Потужний всмоктувальний вентилятор 4000 Па
Пилососить пил і шерсть домашніх тварин за один раз
Оснащений силою всмоктування 4000 Па, потужне, безперервне супервсмоктування ідеально очищає підлогу від пилу та шерсті домашніх тварин.

Високошвидкісний безщітковий двигун забезпечує високу силу всмоктування

Плаваюча роликова щітка , яка очищає підлогу
Швабра 2-в-1, яка повністю видаляє частинки пилу
Завдяки електронно керованому резервуару для води об'ємом 200 мл*, що забезпечує 80 хвилин* прибирання, резервуар для води рівномірно розподіляє воду без протікання та підтримує три рівні контролю потоку води для ретельного очищення підлоги по всьому будинку.

Легко приберіть свій великий будинок
Завдяки дуже тривалому часу роботи від акумулятора – 180 хвилин*
Великий вбудований акумулятор ємністю 5200 мАг може прибирати понад 180 хвилин* у стандартному режимі, тому навіть великі будинки не стануть проблемою.

Створюйте персоналізовані плани прибирання
Після створення карти ви можете створити розумний план прибирання відповідно до плану поверху, з можливістю встановлення часу прибирання, налаштувань, зон та частоти.

Сплануйте розумну стратегію прибирання
Він автоматично передбачає краплі під час процесу прибирання , роблячи завдання більш ефективними, безпечними та безпроблемними.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Час заряду акумулятора | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.4 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Режими руху | автоматично |
| Сигнал розряду акумулятора | Так |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Габаритні розміри робота | |
| Вага робота-пилососа | 3.3 кг |
| Висота робота-пилососа | 98 мм |
| Глибина робота-пилососа | 35 мм |
| Ширина робота-пилососа | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 180 ч |
- Ціна: 12 720 ₴

