




Професійний пилосос Karcher WD 6 P S V-30/6/22/T (1.628-360.0)
Опис
Характеристики
Специфікації
Інформація для замовлення


WD 6 PS V-30/6/22/T пропонує виняткову силу всмоктування та енергоефективність завдяки 30-літровому баку з нержавіючої сталі, 6-метровому шнуру живлення, 2,2-метровому всмоктувальному шлангу та вбудованій розетці для електроінструментів. Винятково висока сила всмоктування та енергоефективність зі споживанням енергії лише 1300 Вт: пилосос для вологого та сухого прибирання WD 6 PS V-30/6/22/T оснащений 30-літровим баком з нержавіючої сталі, 6-метровим шнуром живлення та 2,2-метровим всмоктувальним шлангом. Злив води дозволяє зручно спорожняти бак зібраної води під час прибирання. Електроінструменти, такі як пилки або шліфувальні машини, можна підключити через вбудовану розетку з автоматичним вимикачем. Будь-який бруд, що утворюється, негайно видаляється всмоктуванням. Поворотний перемикач дозволяє користувачеві регулювати силу всмоктування відповідно до своїх потреб. Плоский складчастий фільтр можна зняти, відстібнувши касету фільтра, не контактуючи з брудом. Крім того, фільтр можна ефективно очистити, натиснувши кнопку очищення фільтра, що відновлює повну потужність пристрою. Функція продування особливо корисна під час очищення складних предметів. Знімне коліно із захистом від електростатики дозволяє підключати насадки безпосередньо до всмоктувального шланга. Ця опція особливо корисна під час збирання дрібного пилу. Додаткові переваги включають можливість зберігання всмоктувального шланга на головці пристрою, а також положення для паркування для зберігання насадки для підлоги.

Активна розетка для електроінструменту.
Пилососить бруд, що утворюється під час роботи, перш ніж він осяде на підлозі чи меблях. Увімкнення або вимкнення електроінструменту вмикає або вимикає пилосос.

Інноваційне очищення фільтра.
Натисніть кнопку тричі, щоб випустити потік зворотного повітря через фільтр, відновивши повну потужність всмоктування пилососа. Потужність всмоктування швидко відновлюється.

Інноваційна, запатентована технологія швидкознімного фільтра.
Інноваційна, запатентована технологія дозволяє швидко та легко знімати фільтр без контакту з брудом. Робота як у вологому, так і в сухому режимі без необхідності заміни фільтра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність всмоктування | 260 Вт |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.3 кг |
| Висота | 693 мм |
| Глибина | 418 мм |
| Ширина | 382 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 6 м |
| Парковка | вертикальна |
| Регулювання потужності всмоктування | Так |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Функція видування | Так |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип пилососа | порохотяг для сухого прибирання і збору води |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь + жовтий |
- Ціна: 10 090 ₴


