




Електрогриль притискний Tefal OptiGrill 4in1 GC774D30
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 6.8 кг |
| Висота | 367 мм |
| Глибина | 189 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Автоматична система приготування | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Так |
| Пластини | Пластини з литого алюмінію |
| Знімний піддон для соку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Нове |
- Ціна: 13 816 ₴









