




Вертикальний пилосос (1в1) / Миючий пилосос Dreame Wet&Dry Vacuum Cleaner H12 Pro (HHR25A)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ваш союзник у боротьбі з брудом
Зробіть простіше прибирання

Зробіть простіше прибирання
Переконайтеся самі: прибирання не повинно бути складним. Бездротовий вертикальний пилосос Dreame H12 Pro підлоги. Його відрізняє потужність до 300 Вт і щіточка спеціальної конструкції. Він також визначає ступінь загр. її. Час його роботи складає приблизно 35 хвилин, а
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 3 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність всмоктування | 300 Вт |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Об'єм аквафільтра | 0.9 л |
| Об'єм пилозбірника | 0.7 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Тип | Вертикальний |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.9 л |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Система виявлення перешкод | Ні |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 35 ч |
- Ціна: 14 600 ₴






