




Пральна машина Samsung WW80CGC04DAE
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стиральная машина SAMSUNG WW80CGC04DAE 8 кг 1400 об/мин EcoBubble SmartThings
- Класс энергопотребления А – низкое потребление электроэнергии
- EcoBubble™ – энергосберегающая и эффективная стирка при низких температурах.
- Гигиенический пар – гигиенически чистое и продезинфицированное белье
- Режим AI Energy — контроль и снижение энергопотребления
- Программа «Меньше волокон» — до 54 % меньше микропластика
- Алмазный барабан –
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від протікання, Контроль піноутворення, Дисплей, Вибір швидкості віджиму |
| Споживання води | 48 л |
| Програми | Програма "Бавовна", Програма швидкого прання, Економічна програм, Прання делікатних речей |
| Рівень шуму при пранні | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
- Ціна: 22 290 ₴





