-9%










Пральна машина автоматична Samsung WW90T634DLH
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Окремостояча пральна машина Samsung WW90T634DLH
- Тип приладу: Пральна машина з фронтальним завантаженням
- Тип: Окремостоячий
- Навантаження [кг]: 9
- Рівень шуму під час прання [дБ]: 53
- Рівень шуму під час віджиму [дБ]: 74
- Максимальна швидкість віджиму [об/хв]: 1400
- Дизайн: Цифровий інверторний двигун StayClean
- Безпека: Батьківський контроль
- Напрямок відкриття: Ліворуч
- Тип барабана: 2-й діамантовий
- Використані технології: Eco Bubble
- Залишкова вологість [%]: 44
- Розміри: (Ш x В x Г): 60 x 85 x 55 см
- Клас енергоспоживання: А
- Клас ефективності віджиму: A
- Енергія на рік [кВт·год]: 130
- Енергоспоживання для програми «Бавовна» при 40 градусах Цельсія (часткове завантаження) [кВт·год]: 0,51
- Енергоспоживання для програми «Бавовна» при 60 градусах Цельсія (часткове завантаження) [кВт·год]: 0,51
- Енергія для програми «Бавовна» при 60 градусах Цельсія
Переваги:
- Найвищий клас енергоефективності A+++ – низьке споживання електроенергії
- Автоматичне дозування – економне використання мийних засобів та їх автоматичне дозування
- EcoBubble - енергозберігаюче та ефективне прання за низьких температур
- Гігієнічна пара — гігієнічно чиста та дезінфікована білизна
- Супершвидка програма - швидке та повністю ефективне прання за 59 хвилин
583
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від протікання, Звуковий сигнал, Вибір швидкості віджиму, Відстрочка старту, Дисплей |
| Споживання води | 50 л |
| Програми | Прання делікатних речей, Програма "Бавовна", Економічна програм, Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
- Ціна: 24 900 ₴






