




Сушильна машина Samsung DV80CGC2B0AE
Клас енергоефективності A+++. Низьке споживання електроенергії завдяки технології теплового насоса.
Зменште рахунки за електроенергію та захищайте довкілля, використовуючи менше електроенергії. Технологія теплового насоса забезпечує енергоефективне, економічно вигідне та безпечне для тканин сушіння. Використання холодоагенту замість електроенергії для нагрівання повітря дозволяє нам досягти найвищого класу енергоефективності A+++.
Видалення бактерій та алергенів. Програма гігієни
Зберігайте свій одяг гігієнічно чистим. Програма «Гігієна» дезінфікує як сухі, так і вологий одяг, зберігаючи при цьому повну ефективність сушіння. Нагріте повітря знищує до 99% мікробів під час процесу сушіння.
Швидка програма 35 хвилин
Вам не доведеться довго чекати, коли потрібно висушити необхідні речі. Скористайтеся програмою сушіння 35', щоб висушити невелике завантаження до 1 кг лише за 35 хвилин* за високої температури.
Менше складок
Ця функція полегшує прасування одягу після сушіння. Не хвилюйтеся, якщо ви не можете вийняти його з сушарки; він не зім’яне. Барабан продовжуватиме обертатися ще 180 хвилин.
Двері, що можна перевернути
Вам вирішувати, в який бік відчинятимуться дверцята сушарки. Користуйтеся пристроєм комфортно, адаптуючи його до своїх потреб та місця встановлення.
Фільтр 2-в-1
Два шари сітки затримують пил і волокна, забезпечуючи оптимальну продуктивність. Вам більше не потрібно використовувати фільтр теплообмінника. Спеціальний сигналізатор сповістить вас, коли фільтр потребує очищення.
Основні дані
- Вантажопідйомність [кг]: 8
- Тип сушарки: Конденсаційна
- Розміри (ГхШхВ) [см]: 60 x 60 x 85
- Система сушіння тепловим насосом: Так
- Інверторний двигун: Так
- Функції пари: Ні
- Рівень шуму [дБ]: 65
- Функції: Керування зі смартфона, Інверторний двигун, Електронний дисплей, Можна встановити на пральну машину, Система сушіння з тепловим насосом
- Додаткові функції: фільтр 2-в-1, функція OptimalDry, зміна напрямку відкриття дверцят, підсвічування барабана, SmartThings, сушіння без складок, Wi-Fi
- Функції пари: Ні
- Відкладений старт: Так
- Програматор (керування): Електронний
- Інверторний двигун: Так
- Тип сушарки: Конденсаційна
- Електронний дисплей: Так
- Керування смартфоном: Так
- Клас енергоспоживання: A+++
- Споживання енергії при повному / частковому завантаженні [кВт·год]: 1,54 / 0,89
- Вантажопідйомність [кг]: 8
- Рівень шуму [дБ]: 65
- Безпека використання: Батьківський контроль
- Можна встановити на пральну машину: Так
- Можливість монтажу під стільницею: Ні
- Вбудована сушарка: Ні
- Система сушіння тепловим насосом: Так
- Резервуар для води: Конденсаційний
- Колір: Білий
- Колір дверей: Чорний
- Тонкий: Ні
- Автоматична сушарка: Так
- Комплектація: Інструкція користувача польською мовою, гарантійний талон
- Тривалість програми повне/часткове завантаження: 220 хвилин/140 хвилин
- Клас ефективності конденсації при повному/частковому навантаженні: B/
- Програми сушіння: Бавовна, Делікатні тканини, Прасування, Гігієна, Змішані тканини, Верхній одяг, Постільна білизна, Таймер, Рушники, 35-хвилинна сушка, Синтетика, Вовна, Холодне повітря
- Зріст [см]: 85
- Глибина [см]: 60
- Ширина [см]: 60
- Глибина з виступаючими елементами [см]: 65
- Вага з упаковкою [кг]: 51.00
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид сушки | конденсаційна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 8 кг |
| Сушіння за часом | Так |
| Технологія теплового насоса | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Швидка сушка | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Кількість програм сушіння | 14 |
| Освітлення барабана | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Програма сушіння для синтетики | Так |
| Програма для сушіння бавовни | Так |
| Скляні дверцята барабана | Так |
| Сушка делікатних речей | Так |
| Тип дисплея | Текстовий |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 48 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 35 090 ₴




