




Робот пилосос з вологим прибиранням Dreame F9 Pro (RLF22GA)
Робот-пилосос Dreame F9 Pro (білий)
Розслабтеся та дозвольте Dreame F9 Pro подбати про прибирання вашого дому. Цей робот-пилосос використовує вдосконалену систему навігації LiDAR для точного сканування та картографування кімнат. Завдяки часу роботи до 150 хвилин на одному заряді він ідеально підходить для великих будинків та квартир. Він пропонує функцію миття підлоги, залишаючи підлоги блискучими та свіжими. Він сумісний з розумними помічниками, а завдяки спеціальному додатку ви можете персоналізувати свій досвід.

Удосконалена навігаційна система
Робот-пилосос Dreame використовує інтелектуальну систему навігації LiDAR, яка ретельно сканує весь ваш будинок, а потім створює карту. Він також планує оптимальний маршрут прибирання, усуваючи ризик пропустити будь-які ділянки. Крім того, Dreame F9 Pro може впоратися з порогами від 2 см, що дозволяє роботу вільно переміщатися між кімнатами, забезпечуючи ретельне та комплексне прибирання в кожній кімнаті.

Максимальна продуктивність в одному пристрої:
Позбудьтеся пилу та бруду раз і назавжди! Dreame F9 Pro оснащений безщітковим двигуном Nidec, який забезпечує силу всмоктування 2500 Па. Це дозволяє пилососу легко справлятися з різноманітним брудом. V-подібна щітка ефективно видаляє пил, шерсть домашніх тварин та волосся з різних поверхонь, включаючи килими, плитку та килимки. Більше того, робот-пилосос не тільки пилососить підлогу, а й чистить її – і все це завдяки функції миття підлоги! Оснащений резервуаром для води об'ємом 237 мл та губками для миття підлоги, він може впоратися навіть із стійкими плямами.

До 150 хвилин роботи
Dreame F9 Pro – ідеальне рішення як для малих, так і для великих квартир. Він оснащений акумулятором ємністю 3200 мАг, що дозволяє йому прибирати площу до 160 м². Його час роботи на одному заряді становить до 150 хвилин. Коли рівень заряду акумулятора стає занадто низьким, робот автоматично повертається на базу та після зарядки продовжує роботу з того місця, де зупинився.

Дистанційне керування
Отримайте більше можливостей із застосунком Dreamehome! За допомогою застосунку ви можете вільно регулювати силу всмоктування, вибирати доступні режими роботи та регулювати рівень води під час миття підлоги. Ви також можете вказати зони, до яких робот не має доступу, встановити кількість разів, коли робот має мити одну й ту саму поверхню, та запланувати прибирання відповідно до ваших уподобань. Але це ще не все! Dreame F9 Pro сумісний з Amazon Alexa, Siri та Google Assistant, тому достатньо простої голосової команди, щоб розпочати прибирання.

Безпроблемне прибирання
Вам більше не потрібно турбуватися про те, що Dreame F9 Pro заважатиме іншим членам сім'ї або розбудить вашу дитину! У режимі миття підлоги рівень шуму не перевищує 64 дБ. Це означає, що ви можете вільно користуватися пристроєм, не турбуючись про надокучливий шум.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 7 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 0.57 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Кількість програм прибирання | 4 |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Робоча ширина | 382 мм |
| Режими руху | назад-вперед |
| Сигнал при застряванні | Так |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Таймер | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Габаритні розміри робота | |
| Вага робота-пилососа | 3.4 кг |
| Висота робота-пилососа | 97 мм |
| Глибина робота-пилососа | 350 мм |
| Ширина робота-пилососа | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 150 ч |
- Ціна: 11 230 ₴

