

Мультимедійна акустика Edifier R1700 BT Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edifier |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна потужність | 66 Вт |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | МДФ |
| Мінімальна частота | 60 Гц |
| Потужність | 30 Вт |
| Тип | Бездротовий |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 246 мм |
| Глибина | 203 мм |
| Ширина | 152 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | + |
| Кількість динаміків | 2 |
- Ціна: 6 300 ₴


1"