




Професійний пилосос Karcher WD 3 V-19/4/20 (1.628-107.0)

Потужність 1000 Вт забезпечує потужне всмоктування, що дозволяє пилососу KARCHER WD 3 V-19/4/20 справлятися навіть з найстійкішим брудом. Функція видування дозволяє швидко видаляти сміття, не збираючи його в контейнер, що корисно, наприклад, під час видалення сміття з гравійної доріжки. Картриджний фільтр дозволяє виконувати як вологе, так і сухе прибирання, пришвидшуючи необхідну роботу.

Великий 18-літровий контейнер зменшує потребу в частому спорожненні. Картриджний фільтр можна зняти та встановити одним рухом, а 4-метровий шнур забезпечує достатню гнучкість для прибирання великих площ. Компактний розмір пилососа KARCHER WD 3 V-19/4/20 полегшує його перенесення та забезпечує більший комфорт під час прибирання.

Пилосос KARCHER WD 3 V-19/4/20 має спеціальні гачки та конструкцію, яка дозволяє зберігати всі аксесуари. Всмоктувальний шланг можна підвісити на головку пристрою, що запобігає його перегинанню та збільшує термін його служби. Це означає, що пристрій займає менше місця та його легко транспортувати.

KARCHER – це бренд, що спеціалізується на високоякісному обладнанні для прибирання. Ця якість також проявляється в пилососі KARCHER WD 3 V-19/4/20, який виготовлений з високоякісних компонентів. Він надзвичайно міцний, що робить його придатним як для домашнього, так і для професійного використання. Його широкий спектр функцій сприяє швидкій та зручній роботі.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм пилозбірника | 19 л |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.7 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість збору рідини | Так |
| Діаметр приладдя | 35 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 5 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Парковка | вертикальна |
| Розетка для підключення електроінструментів | Ні |
| Тип труби всмоктування | Складова |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
- Ціна: 4 120 ₴



