




Мікрохвильовка вбудована Samsung NQ5B4313GBW
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Вбудована техніка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Об`єм | 50 л |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Підтримання температури | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 456 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 18 230 ₴




