




Робот-пилосос з вологим прибиранням Dreame Bot L20 Ultra White
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Автоматизована
док-станція

Ретельне очищення
по краях

Технологія
від'єднання швабри

Персоналізоване
чищення килимів

Потужність всмоктування 7000 Па

CleanGenius ™
Робот-прибиральник Dreame L20 Ultra
З Dreame підтримка порядку у вашому домі стане легкою та приємною! Робот-пилосос L20 Ultra використовує інтелектуальні технології, такі як MopExtend™ та потужну систему всмоктування Vormax™, що забезпечує ефективну роботу. Він чудово видаляє бруд навіть у важкодоступних місцях. Він чудово підходить як для пилососіння, так і для миття підлоги. Більше того, він автоматично спорожняє резервуари для пилу та брудної води між циклами прибирання. Він також автоматично очищає накладки для миття підлоги та заряджає акумулятор на зарядній станції. З цим роботом-пилососом ви без зусиль підтримуватимете свій дім у бездоганній чистоті!

Ретельне очищення по краях
Робот-пилосос L20 Ultra надзвичайно ефективний. Ця модель оснащена системою ретельного очищення країв, яка розпізнає краї. Крім того, система MopExtend™ автоматично підводить швабру на відстань 2 мм від краю, забезпечуючи ретельне прибирання пристрою в кожному куточку. Навіть у складних домашніх умовах, завдяки інтелектуальним алгоритмам, L20 Ultra автоматично висуватиме та складатиме швабри. Це гарантує, що всі ваші підлоги будуть чистими та доглянутими.

Інтелектуальна система миття підлоги
Боретеся зі стійкими плямами? L20 Ultra вирішить цю проблему! Він оснащений системою миття підлоги DuoScrub™, яка використовує дві швабри, що обертаються на високій швидкості. Вони застосовують тиск для видалення бруду та розливів, гарантуючи, що вони більше ніколи не залишаться у вашому домі. Робот Dreame легко впорається з розлитим соусом або соком. Крім того, в режимі миття підлоги гумова щітка піднімається, а двигун вентилятора автоматично вимикається. Це дозволяє цій моделі працювати тихо під час миття вологих підлог.
Удосконалена система очищення
Волосся, бруд, пил та інше сміття не зрівняються з L20 Ultra. Він використовує вдосконалену систему всмоктування Vormax™, що оптимізує ефективність очищення. Це дозволяє видаляти побутовий бруд з килимів, ковриків та підлоги. Крім того, він забезпечує силу всмоктування 7000 Па, що забезпечує виняткову продуктивність. Плаваюча гумова щітка запобігає заплутуванню волосся, видаляючи його за лічені секунди.


Ретельне пилососіння килимів
Вам більше не потрібно турбуватися про свої килими! Робот-пилосос L20 Ultra чудово з ними впорається. Щоб повністю їх очистити, спочатку потрібно вибрати режим пилососіння, а потім режим миття підлоги. У додатку ви можете вибрати до трьох варіантів прибирання, щоб визначити, як робот повинен реагувати на килими та килимки. Перший варіант — повністю від’єднати швабри, що запобіжить намокання килимів з довгим та середнім ворсом. Ви також можете вибрати опцію підйому швабри; у цьому режимі робот піднімає швабри на висоту до 10,5 мм, що ідеально підходить для килимів з коротким ворсом. Ви також можете вибрати режим пропускання килимів. Це дозволяє налаштувати роботу L20 Ultra відповідно до ваших потреб.

Розпізнавання забруднення
З L20 Ultra вам більше не доведеться витрачати час на прибирання. Оснащений вдосконаленою системою CleanGenius™, він може розпізнати тип і ступінь забруднення, що дозволяє йому мити підлогу кілька разів за потреби. Крім того, якщо підкладки для миття брудняться під час прибирання, L20 Ultra спочатку очистить їх, перш ніж розпочати наступний цикл миття підлоги. Тепер ви можете забути про смуги та насолоджуватися бездоганною чистотою.
Інтелектуальне розпізнавання середовища
Робот Dreame вивчить планування вашого будинку! Він використовує навігацію Pathfinder™, яка дозволяє створювати карти ваших кімнат. Крім того, він автоматично налаштує маршрут прибирання, щоб прибрати всю квартиру, або використає його для швидкого переходу до визначеної кімнати. Але це ще не все! L20 Ultra також інтелектуально розпізнає перешкоди. Його світлодіодне освітлення допомагає йому ідентифікувати 55 типів предметів, а також планує ретельне прибирання навколо предмета, навіть у темних кімнатах. Більше не потрібно турбуватися про залишки дверних ручок чи іграшки, розкидані вашою дитиною.


Автоматичне обслуговування
Мрій, що робот самостійно підготується до наступного раунду
Чищення легко, оскільки пилосос автоматично повертається на базу після використання. Його основний резервуар для бруду вміщує величезні 3,2 літра, тому вам не доведеться спорожняти його до 75 днів! Резервуари для чистої та брудної води мають місткість 4,5 літра та 4 літри відповідно. Крім того, L20 Ultra автоматично наповнює резервуар для води та сушить серветки для миття підлоги. Це гарантує гігієнічну чистоту підлоги.

Спеціальний додаток
Хочете отримати доступ до додаткових функцій? Завантажте застосунок Dreamehome на свій телефон! Він доступний як в App Store, так і в Google Play. Ви можете налаштувати параметри прибирання відповідно до вашого дому та способу життя. Ви можете розділити кімнати на сегменти, створити віртуальні стіни, встановити зони доступу та розклади. Все це зі свого смартфона! Крім того, L20 Ultra сумісний з Alexa, Siri та Google Assistants. Починаючи з сьогоднішнього дня, ви можете прибирати весь свій будинок, навіть не встаючи з дивана.
Швидка
зарядка
Не хочете вічно чекати, поки ваш робот зарядиться? Dreame вирішив цю проблему! L20 Ultra оснащений передовою технологією, яка збільшує швидкість заряджання на 30% порівняно з попередніми моделями роботів Dreame. Крім того, L20 Ultra може похвалитися акумулятором ємністю 6400 мАг, що гарантує постійну готовність робота до прибирання.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dreame |
| Час заряду акумулятора | 3.5 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм аквафільтра | 4 л |
| Об'єм пилозбірника | 3.2 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Волога |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип | Робот |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічна щітка | Так |
| Кількість програм прибирання | 4 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.3 л |
| Визначення ступеня забруднення | Так |
| Режими руху | назад-вперед |
| Система виявлення перешкод | Так |
| Таймер | Ні |
| Рівень шуму | 63 дБ |
| Функція пам'яті | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Висота | 1038 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Управління з моб. пристроїв | Так |
| Час роботи від акумулятора | 260 ч |
- Ціна: 34 000 ₴

