




Посудомийна машина Samsung DW60M6031BB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас миття | A |
| Клас сушіння | A |
| Кількість програм мийки | 7 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальне завантаження | 14 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина посудомийної машини | 60 см |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Біо-програма | Так |
| Попереднє замочування | Так |
| Програма делікатного миття | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Стандартна програма | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43 кг |
| Висота | 845 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Можливість підключення до гарячої води | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Індикатор наявності солі | Так |
| Споживання води | 10.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 22 590 ₴



