




Миша Logitech G Pro Wireless (910-005272)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Створений для перемоги
PRO Wireless – це найкраща ігрова миша для професійних кіберспортсменів. Протягом понад двох років Logitech G співпрацювала з більш ніж 50 професійними геймерами, щоб створити ідеальну форму, вагу та відчуття в поєднанні з бездротовою технологією LIGHTSPEED та сенсором HERO 16K. Результатом є ігрова миша з неперевершеною продуктивністю та точністю, яка надає вам інструменти та впевненість для перемоги.

Наш найточніший датчик для
граючи
Logitech G, як і професійні спортсмени кіберспорту, завжди прагне до більшої швидкості та точності. З HERO 16K, ігровим сенсором наступного покоління, світ має нового лідера в цій галузі. Сенсор HERO 16K оптимізовано для миші PRO Wireless, щоб забезпечити виняткове відстеження зі швидкістю понад 400 IPS без затримки. Сенсор HERO 16k забезпечує максимальну продуктивність за будь-якої чутливості без згладжування, прискорення чи фільтрації, з роздільною здатністю від 100 до 16 000 DPI.

Технологія LIGHTSPEED
Відмова від кабелів є важливою для професіоналів. Потягування за шнур створює тертя та відволікання, що неприйнятно для ігор професійного рівня. Ця інноваційна комплексна технологія вирішує проблеми із затримкою, підключенням та живленням, забезпечуючи стабільну частоту оновлення 1 мс — без затримок, без проводів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Висота | 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 63 мм |
| Стан | Новий |
| Миша | |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 (кг) |
- Ціна: 4 200 ₴

