
Вертикальний+ручний пилосос (2в1) Samsung Jet 75E Multi VS20B75AER1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ключові особливості та функції

Потужність всмоктування до 200 Вт¹
Висока ефективність прибирання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість щіток в комплекті | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга акумулятору | 21.6 В |
| Об'єм пилозбірника | 0.8 л |
| Живлення | Акумулятор |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Тип | Вертикальний+портативний |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип вихідного фільтра | Антибактеріальний |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Тип прибирання | Суха |
| Фільтр тонкої очистки | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.6 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Додаткова комплектація | Щілинна насадка, Насадка-щітка для меблів |
| Сигнал розряду акумулятора | Так |
| Рівень шуму | 86 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Час роботи від акумулятора | 60 ч |
- Ціна: 15 400 ₴


