



Духовка електрична Siemens HB537A0S0
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Впечатляющий визуальный эффект духовых шкафов iQ500 подчеркивается роскошным качеством фасадов из стекла и нержавеющей стали. Настройтесь на потрясающий контроль с помощью системы LightControl . Сокращение времени выпечки благодаря быстрому нагреву и знакомству с технологией духовых шкафов Siemens.
Наиболее важные особенности устройства
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 10 |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна температура нагріву | 275 град. |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Таймер | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 19 870 ₴

