




Праска з парою Philips DST8020/20
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал підошви праски | кераміка |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Регулювання подачі пари | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.5 м |
| Захист від накипу | Так |
| Об'єм резервуара для води | 0.3 л |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Функція самоочищення | Так |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.78 кг |
- Ціна: 4 200 ₴







