




Капсульна кавоварка еспресо Delonghi Nespresso Vertuo Lattissima ENV 300.B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delonghi |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 19 бар |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.6 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип кавоварки | Капсульна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Глибина | 407 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Додаткові функції | |
| Індикатор роботи | Ні |
| Індикатор рівня води | Так |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Одночасне приготування двох чашок | Ні |
| Регулювання ступеня помолу | Ні |
| Регулювання температури кави | Ні |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ріжка | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 16 280 ₴










