




Кавомашина автоматична Nivona CafeRomatica 799 (NICR 799)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрийте для себе смачну та ароматну каву щодня
Ідеально підходить для любителів кави
Кофемашина NIVONA CafeRomantica 799 створена, щоб запропонувати вам ще більше задоволення від дегустації кави. для вживання справжніми цінителями цього напою.Завдяки цьому у вас з'явиться можливість відчути справжню суть смаку дня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nivona |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 2.2 л |
| Споживана потужність | 1455 Вт |
| Тип використовуваної кави | Мелений, Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Електронне |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Додаткові функції | |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Об'єм контейнера для зерен | 250 г |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 37 400 ₴

