




Прально-сушильна машина автоматична Samsung WD8NK52E0AW
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | C |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальне завантаження білизни для сушки | 5 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Сушка | Так |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 12 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від протікання, Дисплей, Вибір швидкості віджиму, Захист від дітей |
| Споживання води | 48 л |
| Програми | Програма швидкого прання, Програма "Шерсть", Економічна програм, Програма "Бавовна", Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
- Ціна: 36 550 ₴



