




Електрогриль притискний Braun MultiGrill 7 CG 7044
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Braun |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 170 мм |
| Глибина | 315 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Автоматична система приготування | Так |
| Індикатор включення | Так |
| Індикатор готовності до роботи | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Знімні пластини та лоток |
| Пластини | Пластини з литого алюмінію |
| Рукоятка | Термопластик |
| Знімний піддон для соку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Нове |
| Тип нагріваючої поверхні | Литі алюмінієві пластини з тефлоновим покриттям |
- Ціна: 7 500 ₴








