


Духовка електрична Electrolux EOE5C71X
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Датчик температуры
Духовка SenseCook® с термозондом контролирует температуру внутри продукта. Когда блюдо будет готово, он сигнализирует об окончании приготовления и выключает духовку.


Каталитическая очистка
Система самоочистки начинает работать автоматически, когда духовка достигает температуры 250°C. Благодаря этому уборка больше не является проблемой.
Даже при приготовлении
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 5 |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 72 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Кнопкові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Кількість температурних режимів | 6 |
| Максимальна температура нагріву | 275 град. |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 594 мм |
| Глибина | 569 мм |
| Ширина | 596 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Користувацькi характеристики | |
| Функція піца | Да |
- Ціна: 17 930 ₴

