




Духовка електрична Whirlpool AKZ9 9481 SP NB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Откройте для себя интеллектуальную технологию «6TH SENSE».

Ключевая особенность
Каталитическая очистка
Сам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 73 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Таймер | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 3650 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 27 490 ₴




