




Кавомашина автоматична Philips Series 2300 LatteGo EP2334/10
Еспресо-машина Philips EP2334/10 серії 2300 LatteGo
Автоматична еспресо-машина Philips Series 2300 EP2334/10 дозволяє готувати ароматну каву вдома одним натисканням кнопки. Завдяки системі LatteGo , керамічній кавомолці та інтуїтивно зрозумілому сенсорному екрану пристрій забезпечує легкість використання та чудовий смак у кожній чашці.
Ключові переваги
✔ 3 види кави – еспресо, чорна кава та капучино
✔ Система LatteGo – кремова молочна піна, як у кав’ярні
✔ Керамічна кавомолка – вистачає на 20 000 чашок
✔ Сенсорна панель – швидкий вибір напоїв
✔ Фільтр AquaClean – до 5000 чашок кави без видалення накипу
✔ Знімний заварювальний блок – легке очищення
Кава на будь-який випадок
Кавомашина дозволяє готувати найпопулярніші кавові напої:
- Еспресо – насичений та ароматний
- Чорна кава – класична, більш ніжна
- Капучино – з кремовою молочною піною
Крім того, пристрій пропонує функцію гарячої води , що ідеально підходить для чаю чи інших напоїв.
Система спінювання молока LatteGo
Технологія LatteGo забезпечує оксамитову молочну піну ідеальної температури.
Переваги системи:
- лише 2 елементи + кришка
- без трубок – легше очищення
- можна використовувати в посудомийній машині
- очищення до 15 секунд
Керамічна млинка - свіжий аромат
Вбудована керамічна кавомолка перемелює зерна без перегріву, завдяки чому кава зберігає свій повний аромат.
Міцність кавомолки розрахована приблизно на 20 000 чашок кави .
Інтуїтивно зрозуміле керування
Сенсорна панель керування дозволяє вам:
- швидкий вибір напоїв
- регулювання міцності кави
- регулювання кількості напою
- збереження налаштувань завдяки функції «Моя кава»
Фільтр AquaClean
Використання фільтра AquaClean дозволяє приготувати до 5000 чашок кави без видалення накипу, якщо фільтр регулярно замінювати.
Переваги:
- кращий смак кави
- чистіша вода
- довший термін служби кавоварки
Тихе пивоваріння – SilentBrew
Технологія SilentBrew знижує рівень шуму під час помелу та заварювання, роблячи приготування напою комфортнішим.
Додаток HomeID
Додаток HomeID пропонує:
- поради щодо використання кавоварки
- рецепти кави, натхненні кав'ярнями
- покрокові інструкції
Технічні характеристики
- Модель: EP2334/10
- Серія: Philips Series 2300
- Потужність: 1500 Вт
- Тиск насоса: 15 бар
- Об'єм резервуара для води: 1,8 л
- Місткість контейнера для зерен: 275 г
- Кількість чашок одночасно: 2
- Млин: керамічний жернов
- Система молочного приготування: LatteGo
- Водяний фільтр: AquaClean
Вміст набору
- Кавоварка Philips EP2334/10
- Система приготування молока LatteGo
- резервуар для води
- посібник користувача
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип використовуваної кави | Зерна |
| Тип професійної кавомашини | Автоматична |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Тип кавоварки | Еспресо |
| Додаткові функції | |
| Автоматичне очищення від накипу | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Капучинатор | Так |
| Контроль міцності кави | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Регулювання жорсткості води | Так |
| Регулювання ступеня помолу | Так |
| Регулювання температури кави | Так |
| Спосіб приготування еспрессо | автоматичний |
| Додаткові характеристики | |
| Вбудована кофемолка | Так |
| Дисплей | Так |
| Контейнер для відходів | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм контейнера для зерен | 275 г |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 371 мм |
| Глибина | 433 мм |
| Ширина | 246 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 15 799 ₴



