




Мікрохвильовка з грилем Samsung MG23K3515CK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ИЗБРАННЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ
КЕРАМИКА ВНУТРИ™
БЫСТРО И ЭФФЕКТИВНО
ЭКОНОМИЧЕСКИЙ
ПАНЕЛЬ УПРАВЛЕНИЯ
СРАВНЕНИЕ ТОВАРОВ
ИЗБРАННЫЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Антибактериальное керамическое эмалевое покрытие не только предотвращает появление царапин, но и ограничивает проникновение неприятных запахов.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Вбудована техніка | НІ |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Конвекція | Ні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні, Тактові |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Замок від дітей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Очищення парою | Ні |
| Підтримання температури | Так |
| Приготування на пару | Ні |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 7 170 ₴

