




Электрическая духовка Samsung NQ5B4553FBK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Выбранные функции
Автоматические программы
Готовьте еду проще, используя автоматические программы приготовления и размораживания.
подключение к Wi-Fi
Контролируйте работу вашей компактной духовки с помощью смартфона*.
Конвекция и микроволновая печь
Включив одновременно конвекцию и микроволновую печь, вы разогреете блюда быстрее и равномернее.
<
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Так |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 900 Вт |
| Об`єм | 50 л |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Автоматичний розігрів | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Підтримання температури | Так |
| Приготування на пару | Так |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 456 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 31 500 ₴




