




Духовка електрична Whirlpool W6 OS4 4S2 P BL
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Когда любимые рецепты встречаются с парой, они всегда в лучшей компании.

Ключевая особенность
SteamSense
С функцией SteamSense вы може
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 73 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Кількість листів в комплекті | 2 |
| Кількість решіток в комплекті | 2 |
| Кількість температурних режимів | 11 |
| Приготування на пару | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 564 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 31 030 ₴

