




Духовка електрична DUAL COOK Samsung NV7B4245VAK
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Выбранные функции
Воздух Су Вид
Точные настройки обеспечивают идеальные результаты вакуумной выпечки*
подключение к Wi-Fi
Возможность дистанционного управления духовкой повышает комфорт использования**
Натуральный пар
Пар в камере духовки позволяет получить блюда сочные внутри и идеально хрустящие снаружи.
ДуалКук
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 76 л |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертел | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість листів в комплекті | 1 |
| Кількість решіток в комплекті | 1 |
| Очищення духовки | Очищення парою |
| Приготування на пару | Так |
| Таймер | Так |
| Телескопічні направляючі в духовці | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Термостат | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип дверцят духової шафи | Відкидна |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Wi-Fi підключення | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 29 800 ₴





