




Посудомийна машина Whirlpool WSIC 3M27 C
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технология «Шестое чувство».
Идеальные результаты стирки, экономия до 50% времени и воды*.

Ключевая особенность
Количе
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Варіант установки | Повновбудована |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас миття | A |
| Кількість програм мийки | 6 |
| Максимальне завантаження | 10 комплектів |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина посудомийної машини | 45 см |
| Програми мийки | |
| Автоматична програма | Так |
| Попереднє замочування | Так |
| Програма швидкої мийки | Так |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Стандартна програма | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Внутрішнє освітлення | Ні |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Можливість підключення до гарячої води | Так |
| Можливість регулювання висоти верхньої корзини | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від протікання | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кошик для столових приборів | Так |
| Відстрочка старту | Так |
| Споживання води | 9 л |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 820 мм |
| Глибина | 555 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Енергоспоживання | 76 |
- Ціна: 16 260 ₴



