




Саундбар Sony HT-A3000
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Сумарна потужність звуку | 250 Вт |
| Тип живлення | Мережа |
| Формат акустики | Стерео |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість каналів | 3.1 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Висота | 64 мм |
| Глибина | 128 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підтримувані бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 29 040 ₴




