

Блендер стационарный Zelmer ZSB4850
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
r">
class="cs-h4">Зелмер ZSB4850
Блендер-глечик Zelmer ZSB4850 з міцними лезами та функціями змішування, подрібнення та подрібнення льоду дозволяє готувати чудові смузі, вершкові супи та корисні коктейлі.
Блендер-глечик Zelmer ZSB4850 крупним планом
1ГЛЕЧИК ЗДАТНОСТЕЙ
Любите пити корисні коктейлі з близькими, готуючи до 1,75 літра напою за раз.
2ПРОСТЕ КЕРУВАННЯ
Ручка Zelmer ZSB4850 має імпульсний режим і два налаштування потужності, що дозволяє легко вибрати оптимальну швидкість подрібнення.
3СТАБІЛЬНА КОНСТРУКЦІЯ
Протиковзкі ніжки захистять вас від розбиття скляної банки або розливання інгредієнтів, оскільки вони запобігають небажаному руху пристрою Zelmer ZSB4850.

В упаковці Zelmer ZSB4850

1Міксер-глечик
2Інструкція користувача
3Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Режим Турбо | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір | Сріблястий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колка льоду | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм глечика | 1.75 л |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мірний стакан (Кухонні комбайни) | Да |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 710 ₴

