



Електрогриль притискний Tefal Optigrill GC7P0810
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Варіант установки | Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Тип приладу | Електричний контактний гриль |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 4.4 кг |
| Висота | 369 мм |
| Глибина | 404 мм |
| Ширина | 227 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 200 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Лоток для жиру | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Так |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Автоматична система приготування | Так |
| Індикатор включення | Так |
| Індикатор готовності до роботи | Так |
| Можна мити в посудомийній машині | Знімні пластини та лоток |
| Пластини | Пластини з литого алюмінію |
| Знімний піддон для соку | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 600 ₴

