




Пральна машина автоматична Electrolux EW8FEU149BP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


ОТКРОЙТЕ ДЛЯ СЕБЯ СТИРАЛЬНУЮ МАШИНУ PERFECTCARE
SteamCare
Меньше складок благодаря SteamCare
Система SteamCare гарантирует, что снятая с барабана одежда не помнется. Добавление пара в конце стирки разрыхляет волокна, уменьшая количество складок до 1/3. Одежда, не подвергающаяся высоким температурам во время глажки, дольше сохраняет безупречный внешний вид.
SensiCare
Одежда как новая благодаря SensiCare
Система SensiCare предотв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 847 мм |
| Глибина | 636 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Споживання води | 46 л |
| Програми | Прання делікатних речей, Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Програма швидкого прання, Програма прання джинсів, Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 75 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.49 |
- Ціна: 40 980 ₴



