




Пральна машина автоматична Whirlpool WRBSB 6249 S EU
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сосредоточьтесь на вещах, которые важны для вас. Остальное сделает технология 6th Sense, которая оптимизирует каждый цикл стирки.

Ключевая особенность
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | C |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживання води | 43 л |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 80 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.58 |
- Ціна: 18 720 ₴

