




Пральна машина автоматична Whirlpool W6 W845WB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Высшая тишина.
Самая тихая стиральная машина на рынке* с превосходной эффективностью.

Ключевая особенность
Тихая работа
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Споживання води | 48 л |
| Програми | Програма "Шерсть", Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.54 |
- Ціна: 28 140 ₴






