




Пральна машина автоматична Beko B3WFU57415WBPB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEKO |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Дисплей, Вибір швидкості віджиму, Захист від дітей |
| Споживання води | 41 л |
| Програми | Програма "Бавовна", Програма швидкого прання, Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 72 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.44 |
- Ціна: 24 770 ₴






