


Стиральная машина автоматическая LG F2WT208S0E
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Интеллектуальная защита ткани
Антиаллергическая программа

Антиаллергическая программа
Для аллергиков программа LG Allergy Care станет идеальным решением. Благодаря этой программе стиральная машина LG F2WT208S0E гарантирует не только идеальную чистоту вашей одежды , но и удаляет 99,9% аллергенов , таких как клещи и пыль. Носите одежду, зная, что 99,9% пылевых клещей удаляются с помощью программы LG Allergy Care .
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Захист від протікання, Звуковий сигнал, Контроль балансу, Відстрочка старту, Дисплей |
| Споживання води | 48 л |
| Програми | Прання делікатних речей, Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Програма швидкого прання, Програма прання джинсів, Економічна програм, Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Енергоспоживання | 0.55 |
- Ціна: 16 820 ₴

