




Пральна машина автоматична Whirlpool WRSB 7259 D
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сосредоточьтесь на вещах, которые важны для вас. Остальное сделает технология 6th Sense, которая оптимизирует каждый цикл стирки.

Ключевая особенность
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вбудована техніка | НІ |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | B |
| Клас енергоспоживання | B |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Звуковий сигнал, Дисплей |
| Споживання води | 46 л |
| Рівень шуму при пранні | 78 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.52 |
- Ціна: 23 630 ₴





