-9%


Пральна машина автоматична LG F4W1175YW
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
dynamic-description__section">

Оберіть гарний спінінг
Чим вища швидкість віджимання, тим сухішою буде ваша білизна після розвантаження. Це означає, що ви зможете насолоджуватися своїм одягом швидше, і ваш дім не буде насичений вологою, що утворюється під час сушіння одягу.

Забудьте про точне вимірювання миючого засобу
Автоматичний дозатор визначає вагу білизни та ступінь її забруднення, а також відповідно регулює необхідну кількість миючого засобу. Це забезпечує кращі результати прання та економію на миючому засобі та пом’якшувачі білизни.

Зменште час прання
За допомогою розпилювача високого тиску чиста вода розпилюється в барабан, потім швидко проштовхується крізь тканину та виштовхується назовні. Оскільки брудна вода та мийний засіб видаляються з тканин швидше, процес прання коротший, а ефективність залишається незмінною.

Перевірте наявність несправностей обладнання за допомогою смартфона
Smart Diagnosis™, завдяки технології NFC та спеціальному додатку, допомагає швидко діагностувати проблеми з вашою пральною машиною, що полегшує їх усунення.

Використовуйте різні рухи барабана для кращої ефективності
6Motion Direct Drive має 6 різних рухів барабана, ідеально підібраних до типу тканини та забруднення, забезпечуючи делікатне, але ефективне прання.

Тримайте піну під контролем
Занадто багато миючого засобу означає, що він не повністю розчиняється у воді, і одяг не ретельно виполощується. Це може спричинити алергію на шкірі. Система цієї пральної машини контролює кількість піни та за потреби активує додаткове полоскання.

Безпечне прання з надійним двигуном
Інверторний двигун, що використовується в пральних машинах, дозволяє барабану обертатися з різною швидкістю. Це не тільки робить пральну машину тихішою, але й дозволяє їй запускатися на низькій швидкості, зменшуючи навантаження на ремінь, який рухає барабан і вентилятор. Це збільшує термін служби машини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | A |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 11 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1400 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Відстрочка старту, Контроль балансу, Дисплей, Захист від протікання |
| Споживання води | 54 л |
| Програми | Прання делікатних речей, Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Програма швидкого прання, Програма "Синтетика" |
| Рівень шуму при пранні | 71 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Енергоспоживання | 0.48 |
- Ціна: 39 699 ₴

