



Пральна машина Electrolux PerfectCare 600 EW6SN326SP
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

ОТКРЫЙТЕ ДЛЯ ПРАЛЬНОЙ МАШИНЫ PERCEFT CARE
SensiCare
Одежда дольше как новая
благодаря системе SensiCare.
Система SensiCare предотвращает слишком длительную стирку, адаптируя параметры цикла стирки до размера загрузки. Благодаря этому одежда дольше сохраняет привлекательный вид.
Eco TimeManager
Удобное управление временем.
Благодаря функции Eco TimeManager® вы может
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Вибір температури прання | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | C |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 843 мм |
| Глибина | 378 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Особливості | Звуковий сигнал, Відстрочка старту, Дисплей, Захист від протікання |
| Споживання води | 40 л |
| Програми | Програма "Бавовна", Прання делікатних речей, Програма "Синтетика", Програма швидкого прання, Програма прання джинсів, Програма "Шерсть" |
| Рівень шуму при пранні | 77 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип прання | Автомат |
| Енергоспоживання | 0.56 |
- Ціна: 21 390 ₴


